1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 185
TELČ
1. polovina 20. století
Olej, plátno, karton
29 x 37 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
poaukční prodej
Záznam historického centra města Telč, jmenovitě náměstí Zachariáše z Hradce.