500 CZK
| 20 EUR
Lot 50
PORTRÉT NA SKLE
Přelom 18. - 19. století
Podmalba na skle
Ve výřezu 19,5 x 13 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
500 CZK
| 20 EUR
| 20 EUR
Portrét neznámého světce na skle, sklo poškozeno.