500 CZK
| 20 EUR
Lot 178
CESTA MEZI VRBAMI
1. polovina 20. století
uhel, papír
Ve výřezu 38,5 x 43 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
500 CZK
| 20 EUR
| 20 EUR
Potemnělá krajina s vrbami a postavami kráčejícími po rozmáčené cestě. Kresba s výraznými kontrasty autenticky simuluje večerní světelnou situaci.