2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 32
HODINY Z ČERNÉHO MRAMORU
Černý mramor, zlacená mosaz, email
38 x 33 x 17 cm (v x š x h)
Na ciferníku "Louis Hainz"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
4 500 CZK
| 180 EUR
| 180 EUR
Krbové hodiny s pláštěm z černého mramoru s broušeným a zlaceným dekorem a emailovým ciferníkem signovaným pražským hodinářstvím Louis Hainz.