4 000 CZK
| 174 EUR
Lot 163
ADAM A EVA
19. století
Mořené dřevo
68 x 54 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
4 500 CZK
| 196 EUR
| 196 EUR
Reliéf s biblickým námětem Adama a Evy a Hospodina v rajské zahradě. Datováno vlevo dole římskými číslicemi MDXV, datace ale pozdější. Přiložen účet z roku 1995 ze Suffolk House Antiques.