1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 219
VÝHLED NA PRAHU
1951
Olej, plátno
Ve výřezu 84,5 x 58,5 cm (v x š)
Vpravo dole "Bedřich Černý 1958"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
14 000 CZK
| 560 EUR
| 560 EUR
Velkoformátový výhled na Prahu s dominantou Baziliky sv. Mikuláše.