5 000 CZK
| 200 EUR
Lot 179
TŘEŠŇOVÝ SAD
1914
Olej, plátno
91,5 x 100,5 cm (v x š)
Vpravo dole "Sedláček 1914"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
23 000 CZK
| 920 EUR
| 920 EUR
Krajinomalba z malebného venkova od českého krajináře. Působivý kontrast zde vytváří kvetoucí stromy a zářivě zelená čerstvá jarní tráva.