1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 333
LEŽÍCÍ AKT
2. polovina 20. století
Kombinovaná technika, plátno
Rozměr listu 40 x 56 cm (v x š)
Dole uprostřed "J.Bauch"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
17 000 CZK
| 680 EUR
| 680 EUR
Akt v důmyslné umělecké zkratce a s mírně ponurým nábojem od Jana Baucha, významného českého malíře, sochaře, grafika a ilustrátora.