270 CZK
| 10 EUR
Lot 85
ZIMNÍ KRAJINA S VĚTRNÝM MLÝNEM
19. století
Olej, dřevo
23 x 29,5 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
5 400 CZK
| 200 EUR
| 200 EUR
Zimní zamrzlá krajina s větrným mlýnem a postavami na ledě.