5 400 CZK
| 200 EUR
Lot 44
SVÍCEN S BOHYNÍ DIANOU
19. století
Stříbro
62,5 cm (v), 2800 g
Vyvolávací cena
Dosažená cena
33 480 CZK
| 1 240 EUR
| 1 240 EUR
Sedmiramenný florální svícen s motivem bohyně Diany držící džbán z nějž ramena svícnu vyrůstají. Značeno "J.H. Werner" a ryzostním puncem 800.