5 400 CZK
| 200 EUR
Lot 72
SOUBOR DVOU MUŽSKÝCH PORTRÉTŮ
19. století
Olej, dřevo
42 x 30 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
18 360 CZK
| 680 EUR
| 680 EUR
Soubor portrétu mladšího muže s kloboukem s pštrosími pery a staršího muže s vousy.