5 400 CZK
| 200 EUR
Lot 93
SOUBOR DVOU MALEB S DÍTĚTEM
19. století
Olej, plátno
51 x 33 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
17 280 CZK
| 640 EUR
| 640 EUR
Soubor dvou maleb s tématikou koupání a prosby o křest nebo požehnání.