2 700 CZK
| 100 EUR
Lot 243
PŘÍSTAVIŠTĚ
1816
Olej, plátno
70,5 x 144 cm (v x š)
Vpravo dole "T Gershreimer 1816"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
6 480 CZK
| 240 EUR
| 240 EUR
Přímořská krajina s pracujícími námořníky a antickou ruinou v pozadí.