270 CZK
| 10 EUR
Lot 167
PERMONÍK
19. století
Stříbro, drahé kameny, zlaceno, perleť
14 cm (v), 288.9 g
Vyvolávací cena
Dosažená cena
8 640 CZK
| 320 EUR
| 320 EUR
Permoník s holí a vakem, zlaceno.