270 CZK
| 10 EUR
Lot 203
PÁR STŘÍBRNÝCH TALÍŘKŮ
19. století
Stříbro
Průměr 15 cm, 264.3 g
Vyvolávací cena
Dosažená cena
7 560 CZK
| 280 EUR
| 280 EUR
Pár stříbrných talířků značených ryzostních puncem 800.