270 CZK
| 10 EUR
Lot 227
LIDOVKY S ČIBUKEM
1941
Olej, plátno
38 x 48 cm (v x š)
Vpravo dole "Jaroslav Kotas 41"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 700 CZK
| 100 EUR
| 100 EUR
Zátiší s novinami, džbánem, dýmkou a hracími kartami.