270 CZK
| 10 EUR
Lot 137
KRABIČKA S EROTICKÝMI MOTIVY
19. století
Olej, lakované dřevo
8,2 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
4 860 CZK
| 180 EUR
| 180 EUR
Krabička s erotickými výjevy, celkem tři ručně malované obrázky. Může se jednat i o pudřenku.