270 CZK
| 10 EUR
Lot 143
DRÁŽĎANSKÁ MÍSA S ANDĚLY
19. století
Malovaný porcelán
16 cm (v), Průměr 30 cm
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 160 CZK
| 80 EUR
| 80 EUR
Prořezávaná kompotová mísa nesená třemi anděly. Ručně malováno, částečně zlaceno.