2 700 CZK
| 100 EUR
Lot 146
HODINKY V ROKOKOVÉM STYLU
19. století
Zlacená mosaz, slonovina
12 x 5,6 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
6 480 CZK
| 240 EUR
| 240 EUR
Hodinky ze zlacené mosazi a malované slonoviny. Ciferník s římskými číslicemi, motiv Amora a Psýché.