2 700 CZK
| 100 EUR
Lot 128
ANDĚL S LOUTNOU
18. století
Polychromované dřevo, zlaceno
45 cm (š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
7 560 CZK
| 280 EUR
| 280 EUR
Polychromovaný anděl se zlacenými křídly a draperií, hrající na loutnu.