5 000 CZK
| 208 EUR
Lot 180
ZIMNÍ DVOREK
20. léta 20. století
olej, plátno
57 x 45 cm (v x š)
sign. vpravo dole: A. Slavíček
Vyvolávací cena
Obraz v impresionistickém duchu od následovníka Antonína Slavíčka. Verso dobrozdání Oty Bubeníčka.