2 000 CZK
| 83 EUR
Lot 162
ZÁTIŠÍ S ČEPÁKY
1959
olej, karton
53,5 x 72 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Číla Boh. 1959
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 500 CZK
| 104 EUR
| 104 EUR
Zátiší s několika druhy malovaných lidových džbánků z portfolia Bohumíra Číly, který se malování folklóru intenzivně věnoval.