500 CZK
| 21 EUR
Lot 191
ZÁTIŠÍ S POMERANČEM
30. léta 20. století
olej, plátno
19 x 24 cm (v x š)
sign. vpravo dole: J. Kadeřábek
Vyvolávací cena
Dosažená cena
6 500 CZK
| 271 EUR
| 271 EUR
Josef Kadeřábek se věnoval převážně zátiším, ale známe jsou od něj i krajinomalby. Vystavoval pod Jednotou výtvarných umělců v Praze.