2 000 CZK
| 83 EUR
Lot 84
ROKOKOVÉ ZRCADLO
1. polovina 18. století
zlacené dřevo, zrcadlo
143 x 65 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Bohatě vyřezávané rokokové zrcadlo s rokajemi, florálními motivy a centrální řezbou stylizující baldachýn. Dobrý stav zachování, původní zrcadlo.