2 000 CZK
| 83 EUR
Lot 133
PORTRÉT ŽENY
19. století
olej, plátno
43 x 39 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
5 500 CZK
| 229 EUR
| 229 EUR
Elegantní portrét dámy v modrých šatech se šněrováním a působivými zlatými šperky.