2 000 CZK
| 83 EUR
Lot 186
PORTRÉT ŽENY
1930
olej, plátno
100 x 93 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Frant. Hofman 1930
Vyvolávací cena
Dosažená cena
4 000 CZK
| 167 EUR
| 167 EUR
František Hofman dnes patří k méně známým jménům, přesto ale portrétoval i slavné osobnosti, mezi nimiž byl i prezident Masaryk. Studoval u Františka Ženíška a Augusta Brömseho a těžištěm jeho tvorby jsou portréty žen a dívek.