1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 139
MUŽ S DÝMKOU
80. léta 19. století
olej, plátno
27,5 x 21 cm (v x š)
sign. vlevo dole: Petrocelli
Vyvolávací cena
Dosažená cena
3 000 CZK
| 125 EUR
| 125 EUR
Achille Petrocelli byl malíř žánrových scén a portrétů obyčejných lidí. Pocházel z umělecké rodiny malířů, od kterých se ledacos přiučil a následně šel studovat do Neapole.