1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 302
JEŠTĚRKA
Kolem 1900
malovaný bronz
20 cm (š)
značeno zespodu puncem
Vyvolávací cena
Dosažená cena
15 000 CZK
| 625 EUR
| 625 EUR
Franz Bergman vytvořil několik realistických studií ještěrek, jejichž podoba byla umocněna vybarvováním šupin za studena. Zespodu značeno iniciálou B.