3 000 CZK
| 125 EUR
Lot 136
KRAJINA S CESTOU
19. století
olej, plátno
72 x 94 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
20 000 CZK
| 833 EUR
| 833 EUR
Jedná se o kopii starého holandského mistra Jacoba van Ruisdaela. Záznam vřesovištní krajiny s ohradami, figurální stafáží a cestou pod dramaticky oblačným nebem.