5 000 CZK
| 208 EUR
Lot 29
BAROKNÍ SKŘÍŇ
1. polovina 18. století
ořech, mosaz
200 x 194,5 x 72,5 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
25 000 CZK
| 1 042 EUR
| 1 042 EUR
Velká barokní skříň s ořechovou geometrizující intarzií na bohaté kresbě dřeva doplněna o mosazné kování. Výborný stav.