2 000 CZK
| 83 EUR
Lot 127
DÍVKA S KOŠÍKEM KVĚTIN
1. polovina 19. století
smalt na mědi
24,5 x 19 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
6 000 CZK
| 250 EUR
| 250 EUR
Drobná malba dívky s košíkem květin v krajkových šatech na konvexním plechu vyvedená vlasovými tahy a drobnopisným šrafováním.