1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 150
BÁRKY
20. století
olej, karton
Ve výřezu 53,5 x 46 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 500 CZK
| 104 EUR
| 104 EUR
Zdařilá kompozice dvou loděk v ranním nebo podvečerním světle. Svižný rukopis přesvědčivě zazamenává jak odlesky na hladině, tak paletu odstínů nebe.