1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 157
PODZIMNÍ POLE
Kolem 2000
olej, plátno
71 x 100 cm (v x š)
sign. verso: Z. Ladra
Vyvolávací cena
Dosažená cena
1 500 CZK
| 63 EUR
| 63 EUR
Tvorba Zdeňka Ladry bývá charakterizována jako surová a zemitá. Kupením hmoty na plátno autor pečlivě zaznamenává nálady v krajině, nepostihnutelné a zároveň téměř hmatatelné.