1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 139
ŽENA V KLOBOUKU
20. - 30. léta 20. století
olej, karton
70 x 50 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
6 000 CZK
| 250 EUR
| 250 EUR
Dámský portrét módně oblečené ženy v klobouku a kožichu s pronikavým zasněným pohledem.