4 000 CZK
| 167 EUR
Lot 135
ZIMNÍ PRAHA
1. polovina 20. století
olej, plátno
99 x 114 cm (v x š)
sign. vlevo dole: J. Písecký
Vyvolávací cena
Dosažená cena
45 000 CZK
| 1 875 EUR
| 1 875 EUR
Josef Písecký je v povědomí veřejnosti znám jako krajinář. Zimní veduta Prahy je svým barevným laděním a množsvím detailů velmi krásnou ukázkou jeho malířské zkušenosti.