1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 69
MAMINKA S DÍTĚTEM
18. století
olej, karton
23 x 19 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
1 500 CZK
| 63 EUR
| 63 EUR
Intimní malba matky s chlapečkem v domácím prostředí. Zajímavá je zejména práce se světlem a řečí těla, která prozrazuje mírnou ostýchavost dítěte v přítomnosti matky.