3 000 CZK
| 125 EUR
Lot 70
MADONA S JEZULÁTKEM
19. století
olej, plátno
69 x 49 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
17 000 CZK
| 708 EUR
| 708 EUR
Madona s Ježíškem nese výraznou typiku italských škol. Propracovaná drapérie je stínovaná v mnoha pastelových valérech, v pozadí a vedle Madony nacházíme prvky krajiny a antické architektury. Měkkost celého výjevu akcentuje použitá technika sfumato.