2 000 CZK
| 83 EUR
Lot 154
LÁSKA K PODKRKONOŠÍ
2009
olej, plátno
71 x 71 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Mejvald
Vyvolávací cena
Dosažená cena
15 000 CZK
| 625 EUR
| 625 EUR
Václav Mejvald studoval malbu soukromě a věnoval se především krajinomalbě. Opakovaně v jeho tvorbě nacházíme právě oblast Krkonoš.