1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 21
SKŘÍŇKA VE STYLU LUDVÍKA XVI.
2. polovina 19. století
palisandr, růžové dřevo, javor, mosaz, červený mramor
98 x 60 x 40 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
4 500 CZK
| 188 EUR
| 188 EUR
Elegantní francouzská skříňka s geometrickou intarzií a javorovou linkou s uzamykatelnými dvířky za kterými je úložný prostor s poličkou. Nahoře s mramorem rouge de rance. Kompletně restaurováno.