500 CZK
| 21 EUR
Lot 151
KRAJINA
1985
olej, sololit
55,5 x 49 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Syrový 85
Vyvolávací cena
Dosažená cena
500 CZK
| 21 EUR
| 21 EUR
Krajina od dnes již nezámého autora, malíř pracoval s moderní tvarovou deformací.