1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 274
BUSTA ŽENY
1. polovina 20. století
alabastr
37 cm (v)
signováno vzadu na plintě: Umberto Binotti
Vyvolávací cena
Dosažená cena
7 000 CZK
| 292 EUR
| 292 EUR
Busta ženy je v kombinaci bílého a narůžovělého alabastru. Jedná se o velmi kvalitní práci italského sochaře typickou pro meziválečnou tvorbu.