1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 247
CHLAPEC S KOHOUTEM
40. léta 20. století
lept, papír
77 x 60 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Ota Janeček
Vyvolávací cena
Dosažená cena
4 000 CZK
| 167 EUR
| 167 EUR
Ota Janeček byl významný český malíř, grafik a ilustrátor. Člen Spolku výtvarných umělců Mánes a Sdružení českých umělců a grafiků Hollar. Témata podroboval podrobnému zkoumání a často se knim vracel a nacházel nová východiska.