1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 159
KYTICE ASTER
2. polovina 20. století
olej, plátno
56 x 55 cm (v x š)
sign. vlevo dole: A
Vyvolávací cena
Dosažená cena
1 500 CZK
| 63 EUR
| 63 EUR
Bohatá kytice aster patří mezi oblíbené podzimní motivy. Rukopis využívá k budování plasticity hutných past.