3 000 CZK
| 130 EUR
Lot 02
TROJICE MALEB PUTTI
Olej, měděný plech
11,5 x 11 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
18 000 CZK
| 783 EUR
| 783 EUR
Jacques Stella byl francouzský malíř tvořící v neoklasickém duchu. Stal se dvorním malířem Ludvíka XIII a sám sbíral umění, například Rafaela, Michelangela a Leonarda da Vinci.