4 000 CZK
| 174 EUR
Lot 267
STŘÍBRNÉ TÁCKY
19. století
Stříbro, sklo
43 x 22 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
18 000 CZK
| 783 EUR
| 783 EUR
Elegantní servírovací tácky ze stříbra s vyjímatelným samostatným skleněným dnem. Puncováno, ryzost 800.