1 000 CZK
| 43 EUR
Lot 237
ŠOU LAO S JELENEM
19. století
Kámen, dřevo
22,5 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
3 000 CZK
| 130 EUR
| 130 EUR
Řezba z mastku ve formě nesmrtelného božstva ,,hvězda dlouhého věku Šou Lao" opírajícího se o dračí hůl, se svým atendantem jelínkem, podstavec z tvrdého dřeva, Čína, období Čching, 19.stol. Restaurováno.