3 000 CZK
| 130 EUR
Lot 76
PORTRÉT DÁMY
70. léta 20. století
Olej, plátno
81,5 x 61 cm (v x š)
Verso "Skácel"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
5 000 CZK
| 217 EUR
| 217 EUR
Živelná malba Petra Skácela, který se ideově neřadil k žádnému z velkých proudů, ale tvořil nezávisle a intuitivně. Rodina Skácelů patřila k talentům jak výtvarným tak literárním a jejich dílo bylo odrazem velkého citu, kterým líčili i odvrácenou stranu lidského chování.