1 000 CZK
| 43 EUR
Lot 61
DUBY V UHŘICÍCH
Olej, plátno
44 x 33,5 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 000 CZK
| 87 EUR
| 87 EUR
Miloš Endler studoval u Ferdinanda Engelmüllera, byl český malíř, grafik, ilustrátor, scénograf, restaurátor, tvůrce knižních obálek, plakátů a ex libris.