1 000 CZK
| 43 EUR
Lot 278
GLÓBUS
19. století
dřevo, papír, mosaz
50 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
21 000 CZK
| 913 EUR
| 913 EUR
Prostorové znázornění mapy světa na dřevěné noze, papír místy poškozen.