10 000 CZK
| 435 EUR
Lot 04
KVĚTINOVÉ ZÁTIŠÍ
1862
Olej, plátno
101 x 74 cm (v x š)
Vpravo dole "Ed. Wuger 1862"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
31 000 CZK
| 1 348 EUR
| 1 348 EUR
Bohatá žánrová malba od rakouského malíře 19. století. Květinové zátiší je doplněno motýly a okrasnými předměty a důmyslně osvětleno proudem slunečního světla.